FESTINA GROUP |

Společnost Festina Group vznikla postupně díky iniciativě Roberta Rodrigueze v 80. letech minulého století, spojením značek Festina, Lotus, Candino, Jaguar, Calypso a Lotus Style. Klíčovou údálostí v historii společnosti, bylo převzetí společnosti Festina od švýcarské zakladatelské rodiny.

 

Vývoj společnosti :

- 1981 Španělský podnikatel Miguel Rodriguez zakládá značku Lotus
- 1984 Festinu převzal Miguel Rodriguez
- 1985 Zavedení hodinek s fázemi Měsíce
- 1989 Festina převzala exkluzivní značku Jaguar
- 1990 Založení profesionálního cyklistického týmu Festina
- 1991 Festina je zastoupena ve více než 25-ti zemích
- 1994 Festina vyhrála týmové hodnocení Tour de France
- 1995 Festina je zastoupena ve více než 50-ti zemích
- 1996 Expanze do USA
- 1998 Festina se stává oficiálním časoměřičem pro Tour de France
- 2001 Festina otevírá zlatnickou manufakturu ve španělském městě Cordoba
- 2002 Festina převzala švýcarskou značku Candino
- 2003 Festina je zastoupena ve více než 65-ti zemích
- 2004 Festina se řadí mezi 10 nejúspěšnějších značek hodinek v Německu
 


  Oficiální stránky: www.festinagroup.com
 

 

 

   
 

 

 

 

     
 

FESTINA |

Značka hodinek Festina se zrodila roku 1902. Tohoto roku bylo v jedné malé švýcarské hodinářské manufaktuře poprvé vyryto drobným zlatým písmem na číselník náramkových hodinek jméno Festina. Z původního motta "Festina Lente" ("Spěchej pomalu"), které tehdy zdobilo nesčetné nástěnné kyvadlové hodiny, se zrodil takříkajíc přes noc nový název značky. Značka Festina symbolizovala již tehdy neměnnou zásadu firmy, která dodnes nepozbyla svého významu: Festina pobízí ke spěchu při vývoji techniky a designu a současně nabádá k obezřetnosti v otázce kvality. Festina se vyvinula ve značku, která se stala synonymem pro řemeslnou kvalitu a maximální preciznost. Sedmdesát let byla Festina významnou hodinářskou firmou pro vybraný okruh milovníků mechanických hodinek.

V osmdesátých letech minulého století učinila Festina krok do nové éry quartzových hodinek. Tomuto inovačnímu růstu vděčí Festina Miguelu Rodriguezovi, který převzal právě v této době značku Festina od švýcarské zakladatelské rodiny.

 

Oficiální stránky: www.festina.cz
 
 

 

 

     
   
 

 

 

 

     
 

LOTUS |

 

Značka LOTUS je splněným snem obchodníka Miguela Rodriqueze, který založil vlastní značku hodinek po zkušenostech nasbíraných ve Švýcarsku. Dnes se původně malý podnik rozrostl v mezinárodní koncern, k němuž patří takové mezinárodně úspěšné značky jakými je Festina, Jaguar, Calypso a nedávno přibyla i tradiční švýcarská značka Candino.

Díky nejmodernějším výrobním technologiím nabízí LOTUS spojení kvality a moderního designu za velice výhodnou cenu. Ve Španělsku je absolutní jedničkou na trhu před všemi ostatními značkami hodinek, takže nejméně každý třetí Španěl nosí tyto hodinky. V současné době se hodinky LOTUS vyváží do mnoha dalších evropských zemí.

Na vývoji všech výrobních závodů se podíleli švýcarští inženýři. Absolutní priorita je přisuzována lidem a jejich znalostem a dovednostem. Proto se například finální uložení ručiček provádí manuálně. Počítač dohlíží jen na to, aby odborný pracovník podal maximální výkon a aby přesnost byla vždy na nejvyšší možné úrovni. Pro značku LOTUS je naprostou samozřejmostí, že každé pouzdro hodinek je ještě před vsazením hodinového strojku podrobeno přísné zkoušce těsnosti a tlaku, která je provedena znovu po kompletaci hodinek.

LOTUS nezakládá svou budoucnost na zámožných milovnících hodinek, nýbrž sází na širokou veřejnost. Proto také odráží sortiment značky LOTUS rozličný styl a vkus lidí. Ale ať již je mezinárodní sortiment značky LOTUS jakkoli rozmanitý, cena je vždycky férová.

 

  < Oficiální stránky: www.festina.cz/lotus

 

 

 

     
   
 

 

 

 

     
 

Šperky LOTUS STYLE | POZOR - nakažlivé!

 

Šperk, který svede jak všechny ženy, tak i muže ... Pokud jste připraveni na nevšední zážitek, máte svůj vlastní styl a věnujete pozornost každému detailu, tak tento šperk je určen právě pro vás.

Pánské šperky | LOTUS MAN 
FASHION & TREND nový koncept šperků LOTUS MAN je horký trend této sezóny. Dokonale charakterizuje pravého muže. Sofistikovaný design ocelového šperku LOTUS MAN dává pocit svobody a síly svádění. 
Lotus Style je opravdu módní doplněk za atraktivní cenu. 

Quality & Style šperky potřebují silného muže, který je stejně tvrdý jako jeho charakter. Tak byla vytvořena kolekce LOTUS MAN, která je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Kombinace nerezové oceli, slinuté titanu s kaučukem, nabízí jedinečný styl a neuvěřitelnou sílu. 

Dámské šperky | LOTUS WOMAN 
FASHION & TREND Na začátku nové sezóny jsme pro vás připravili něco opravdu "trendy" - kolekce šperků Lotus Style. Zde najdete až 600 různých vzorů náhrdelníků, náramků, prstenů a náušnic. Vše za velmi příznivé ceny.

Oficiální stránky: www.festina.cz/lotus_style

 

 

 

     
   
 

 

 

 

     
 

CALYPSO |

Skupina FESTINA-LOTUS GROUP nezanedbává ani teenagery, kteří jsou stále významnější cílovou skupinou zákazníků. Mladistvá značka CALYPSO s bohatým sortimentem moderních hodinek osloví především cílovou skupinu mladých resp. věčně mladých lidí.

Designéři CALYPSO se nebojí často experimentovat s tvary i s kombinacemi barev, což ale neznamená, že by tato značka měla být označena jako čistě extravagantní. 

 

Mezi modely CALYPSO můžete najít:

 • digitální hodinky v mnoha designových variantách
 • hodinky kombinující ručkový a digitální číselník
 • sportovní hodinky s ručkovým číselníkem
 • elegantní dámské hodinky, vhodné jako atraktivní módní doplněk

 

Jak by se nejlépe dali charakterizovat ti, kteří nosí značku CALYPSO? 

 

MLADÍ a NESPOUTANÍ

 

Oficiální stránky: www.festina.cz/calypso
 

 

 

     
   
 

 

 

 

     
 

CANDINO |

Firma CANDINO je jedním z  TOP výrobců švýcarských hodinek a spojuje základní hodnoty legendární švýcarské továrny: pýchu na slavnou tradici, maximální důraz na kvalitu zpracování a odpovědnost za výrobek. CANDINO vděčí za svůj úspěch především své preciznosti a přísné kontrole kvality, která se provádí v každé fázi výroby. Každá fáze produkce od  počátečního návrhu, přes výrobu dílů, až po finální montáž probíhá ve vlastní továrně ve švýcarském městě Herbertswill. Každý den opustí výrobní linku více než 200kusů vyrobených hodinek. Zde mohou být všichni právem hrdí  na prestižní  původ "Swiss made". Vlastní tým designérů a inženýrů, moderní výrobní linky a konstantní přesná kontrola každého detailu jsou aktiva, která patří k přednostem značky CANDINO na evropských trzích.   
DESIGN | Atraktivní design hraje velkou roli při nákupu hodinek. Design všech hodinek navrhuje vlastní skupina  projektantů, kteří ve svých projektech dolaďují i ty nejmenší detaily. CANDINO nikdy nekopíruje módní trendy, ale naopak se snaží vždy tvořit své vlastní. Hodinky CANDINO se zaslouženě chlubí vždy vlastním designem.
Kvalita | Základní motto je dosáhnout maximální kvality vyrobených hodinek.  Každý detail je proveden s velkou přesností. Všechny materiály a komponenty použité k výrobě hodinek CANDINO  splňují nejpřísnější kritéria stanovená normami: 

 • Přesné strojky Swiss (ETA) 
 • Safírové sklíčko
 • Zlacení spolehlivou technologií PVD 
 • Anti-alergické pouzdro a tah bez niklu
Oficiální stránky: www.festina.cz/candino
 

 

 

     
   
 

 

 

 

     
 

JAGUAR | 

Švýcarský hodinář Peter Haas, vytvořil značku JAGUAR v roce 1938. Hodinky JAGUAR v současné době slaví své 70. narozeniny, a odrážejí ducha nadčasovosti. Design značky JAGUAR nabízí kvalitní SWISS MADE hodinky pro široké spektrum spotřebitelů. Představuje výjimečný poměr ceny při zaručené bezchybné kvalitě. JAGUAR hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli nezpůsobující alergii z důvodu nízkého obsahu niklu. Minerální sklo poskytuje vysokou odolnost vůči rozbití a poškrábání.

 

Všechny komponenty a materiály používané při výrobě náramkových hodinek JAGUAR splňují nejpřísnější kritéria stanovená normami SWISS: 

 • Strojky Swiss (ETA)
 • Minerální nebo safírové sklíčko
 • Černěné nebo zlacené pouzdro spolehlivou technologií PVD
 • Anti-alergické pouzdro a tah bez přídavku niklu - z nerezové oceli   316 L
 • Kožené řemínky (tele) nebo kaučuk

 Oficiální stránky: www.festina.cz/jaguar/

 

 

 

     
infoline
466 615 080
po - pá, 8:00 - 16:30

objednávky Tel: 466 615 080

pracovní doba:
po - pá: 8:00 - 16.30 .
výhradní distributor na trhu od roku 1994

poštovné zdarma při objednávce nad 1.000,- Kč

firemní prodejny kompletní sortiment

rychlá realizace zboží skladem servisní centrum autorizované servisní centrum
Aktuální počet referencí
2
8
3
5
Právě včas!
To se mi líbí
Lotus Marc Márquez
Uživatel

Heslo

Newsletter Zadejte svoji e-mailovou adresu a budete pravidelně informováni o novinkách a aktualitách.